Yaşa ve Hisset !Aracınız Bizim İçin Değerli !


Kişisel olarak çalışma hayatımıza 1999 senesinde başladık. Daima yenilik ve kaliteyi ön plana alarak yürütmüş olduğumuz çalışmalarımızın odak noktası müşteri memnuiyeti olarak benimsedik. Mostar Oto Bakım Hizmetleri olarak 2014 yılında hizmet vermeye başladık. Daha önce de Nasiol Car Care olarak başladığımız Bursa proje ayağımıza Bekbars Nano Teknoloji firmasıyla hizmetimizi Bursa'daki müşterilerimize sunduk. Yepyeni bir konspet ve müşterilerimizden gelen yoğun taleplere yönelerek kendi ismimizle yeni hizmetler sunmaya başlamış bulunmaktayız. Sürekli yurtdışından ürünleri keşfedip, fuarlara katılıp ve yeni hizmetleri takip edip bu sektörde öncü firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çağımızın gereksinimlerinden olan sosyal medya alanında da çalışmalarımızı sürdürüp müşterilerimizle interaktif olarak kontak kurmaktayız.
Gerekli eğitimleri alınmış ve sürekli kendini yenileyen teknik servis elemanlarımız ile sürekli en iyiyi hedef olarak kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Hizmetlerimizde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tuttuk. Her zaman yapılan işlemlerde şeffaflık önemine vurgu yapmakta yarar var.
Kısa zamanda tüm işlemlerinizin tek bir adresten anahtar teslim yapılmasını tercih ettik ve bu konuda sizin desteğiniz ile büyük bir atılım gerçekleştirdik. Eskiden oto yıkama veya oto kuaför olarak adlandırılan sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyip car care konsteptimizle hizmet vermenin en doğru karar olacağına karar verdik.
Üstün teknolojilerile ve dünyaca ünlü markalarla çalışarak sizlere daima en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Farklı ürünler farklı hizmetler sunduğumuz yeni konseptler ile ürün yelpazesi genişleyerek her bütçeye uygun paketler uzman kadromuz ile hazırlanmıştır. Profesyonel kadromuz ile her zaman aracınıza gereken değerin fazlasını vaad ediyor ve "Aracınız şımartmak bizim işimiz." diyoruz.
Hep Beraber Daha Temiz ve Parlak Günlere..


Yaşa ve Hisset !
Aracınız Bizim için değerli !


20 yıllık tecrübe ile, detaylara önem veren bir ekiple Bursa`da siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyourz .
Yaptığımız her işlem için tecrübeli ustalarla Dünya markalarını bir araya getirip uygulamalarımızda aracınıza sizin kadar hassas yaklaşıyoruz. Hizmet kalitemizi sürekli yaptığımız yatırımlarla geliştirip size tek bir merkezden tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sürekli geliştiriyoruz. Aracınız bizim için değerli, bu anlayışla aracınızla sizin aranızdaki kültürü yaptığımız işe yansıtmak en büyük hedefimiz.

Devamı
beyazmavi

//]]>