BUHARLI TEMİZLİK

Bursa`da detaylı temizlik deyince akla gelen ilk uygulama!

Artan ihtiyaçlardan ve kullanımlarımızdan dolayı arabalarımız artık ikinci evimiz oldu. Gözle görülmeyen bakteri birikimi ve kirler sağlığımızı tehdit etmektedir. Ayrıca araç içerisinde yediklerimiz içtiklerimiz kirler oluşturmaktadır. Zamanla oluşan kokular buharlı temizlik sayesinde giderilmektedir.

Araç iç detaylı temizlikte koltuklar (Deri ise deri bakımı uygulanmaktadır) , taban halısı, tavan döşemesi , kapı döşemeleri, kapı fitilleri, plastik aksamlar, klima kanal temizliği, emniyet kemerleri el değmedik yer kalana kadar buhar ile temizlenmektedir. Ozonlama sistemi ile aracınızın kokusu tamamen değişerek sıfır araç kokusu entegre edilir. Ozonlama sistemi de kurutma işlemi bittikten sonra araç fanları çalıştırılarak uygulanmaktadır. Araç iç hava sürkülasyonuna etki etmektedir.

Buharlı temizliğin faydası, normal bir detaylı temizliğe göre daha steril ve daha temiz bir ortamın hazırlanmasını sağlar. Buhar yardımıyla en zor lekelere bile nüfus etme olanağı tanır. Koltuğun veya taban halısına dökülen sıvılar elyaflara işler. Buharın vermiş olduğu sıcak hava ve vakum özelliği o bölgeye dahi ulaşmayı mümkün kılar. Araç iç temizlik işlemi bittikten sonra özel kurutma makinamız ile araç kurutulmaya bırakılır. İşlem süresi de aracın durumuna göre 1-2 iş günüdür.

//]]>